• Telegram
  • Aparat
  • Google+
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

به وبسایت املاک پول لازم خوش آمدید!

تماس با ما از طریق تلگرام: 09335205108

فروش آپارتمان

فروش آپارتمان

فروش آپارتمان

‎چگونه می توان یک فروش آپارتمان یا فروش ملک را با موفقیت به پایان برسانید ؟

‎فروش ملک یا فروش آپارتمان  نیاز به آمادگی خوب دارد .

استیو لوکاس، نمایندۀ املاک پیشین، راهنمایی هایی در مورد چگونگی ایجاد فرآیند بدون استرس را، ارائه می دهد.

ژانویه به طور معمول یک زمان شلوغ برای بازار املاک نیست.اما اگر شما به فروش آپارتمان خود در بهار فکر میکنید ،می ارزد که شروع کنید همه چیز را منظم کنید.اکثریت قریب به اتفاق فروشندگان , همچنان فروش اموال خود را به عامل املاک سنتی سپردند.انتخاب اشتباه به این معنی است که شما می توانید برای هفته ها با آنها بمانید. در اینجا چند نکته در مورد چگونگی تبدیل این فرآیند ، تا جای ممکن به فرآیندی بی استرس ، وجود دارد .بر اساس سال های کار من به عنوان یک نماینده املاک.

شروع به فروش آپارتمان کنید قبل از اینکه شروع به خرید آپارتمان کنید

‎آیا پیشنهاد یک خریدار را قبول می کنید که دارایی خود در بازار نیست؟ به هر حال، ایده ای از آنچه که می خواهید بخرید ، داشته باشید ، تضمین برنامهٔ حرکت شما عملی است ، اما قبل از اینکه شما شروع به ارائه پیشنهادات کنید، احتیاج دارید که با قرارداد بفروشید . نمایندگان املاک به ندرت به مشتریان خود توصیه میکنند که پیشنهاد یک خریدار را با یک زنجیره ناقص قبول کنند. یک استثناء نادر است که مالک خانه با دارایی بسیار قابل فروش آپارتمان شاید یکی در آبریز یک مدرسه محبوب – برای خرید در همان منطقه ، می فروشد. در این مورد، فروشنده می تواند به راحتی بنشیند و احتمالا یک نماینده املاک بسیار مشتاق پیدا خواهد کرد تا شرایط خوبی برای کسب اموال خود در کتاب هایش ارائه دهد.

فروش آپارتمان

فروش آپارتمان

فهرست کوتاه از فعال ترین عوامل محلی فروش آپارتمان

یک مشتری اعتراف کرد که آژانس ما را انتخاب کرده بود فقط به این دلیل که او طرح رنگی تابلوهای ما را دوست داشت، اما شما احتمالا می خواهید کمی بیشتر علمی باشید. بهترین شاخص یک عامل املاک موفق، تعداد زیادی از هیئت مدیره آنها در نزدیکی دفتر خود است . اما در صورتی که اکثرا “برای فروش” خوانده شوند، بیش از حد تحت تأثیر قرار نگیرید- این ممکن است نتیجه هر چیزی از مبادلهٔ خانهٔ و فروش آپارتمان  افراد با قیمت بالا به منظور ارتقاء ویژه یا کاهش قیمت باشد. دومی ممکن است کار کند، پول شما را صرفه جویی کند، اما چاپ کوچک را بخوانید. در پایان ارتقاء، هزینه ممکن است به دو برابر بیشتر از عوامل دیگر املاک بازگردد. تابلو “فروخته شده” به این معنی است که کار انجام شده است.همچنین اگر یک نماینده اخیرا یک فروش آپارتمان را در محله شما فروخت، ممکن است بیش از یک خریدار علاقه مند داشته باشد.اگر چنین است، آنها احتمالا فهرستی از افرادی را که فروش آپارتمان از دست داده اند و آماده خرید شما هستند، صرف نظر می کنند.

 

‎ -تصمیم بگیرید که چندین عامل را می خواهید در فروش آپارتمان استفاده کنید

یک توافقنامه آژانس زمانی است که یک نماینده املاک منحصرا در فروش آپارتمان برای یک مدت توافقی، معمولا هشت تا ۱۲ هفته، آموزش داده می شود. در این مدت، فروشنده نباید جریان عاملان افزوده را تغییر دهد یا آنها را آموزش دهد. در صورتی که این کار را انجام دهند، ممکن است مجبور به پرداخت بیش از یک کمیسیون باشند. حتی زمانی که یک فروشنده، برای یک نهاد واحد ۱۰ هفته ای ثبت نام کرد. نیمی از قرارداد را متوقف می کند؛ در صورتی که عامل دیگر املاک در طی پنج هفته باقی مانده از واحد اصلی، اموال را به فروش آپارتمان برساند، هنوز هم مسئول هستند.

در یک قرارداد چند نمایندگی، هیچ محدودیتی در مورد اینکه چه تعداد نماینده یک فروشنده می تواند در اختیار داشته باشد و همچنین مدت مشخصی وجود ندارد.ماموران به طور همزمان ملک را به بازار عرضه می کنند و فروشنده تنها آنی را پرداخت می کند که یک خریداری که برای خرید ملک قرارداد می بندد، معرفی می کند . هر دو نوع توافقنامه امتیازات مثبت و منفی خود را دارند. نرخ کمیسیون برای نمایندگی انحصازی ارزان تر از چند آژانس است. اما اگر شما به عامل املاک آموزش اشتباه دهید، در طول مدت قرارداد با آنها درگیر خواهید شد.

با سیستم چند عامله شما به یک عامل گره خورده نیستید و می توانید کسانی را که در برابر یکدیگر انتخاب می کنید، به رقابت وا دارید. اما در حالی که ممکن است آنها را روی انگشتان خود نگه دارد ، همچنین ممکن است از صادق بودن آنها با شما جلوگیری کند . بگذارید بگوییم نمایندگی انحصاری شما یک خریدار را معرفی می کند  که قیمت کامل درخواست را ارائه می دهد. متاسفانه، این خریدار دارای یک زنجیره ناقص در زیر آنها است. نماینده شما در برابر پذیرش این پیشنهاد که تا زمانی که زنجیره با هم همراه شود، به شما توصیه می کند، که مشاوره منطقی ای نیز هست. در حال حاضر، همان سناریو، تنها در این زمان سه عامل املاک برای کمیسیون رقابت می کنند. اطلاعات ارائه شده به فروشنده ممکن است متفاوت باشد.

خریدار ممکن است به عنوان موقعیتی قوی تر از آنچه واقعا هست معرفی شود، بنابراین پیشنهاد پذیرفته شده است و عوامل دیگر برای خرید زمان برای کمتر از عامل درستکار، خاموش می شوند. معرفی بیش از حد بسیاری از عوامل همچنین می تواند خریداران را به تصور اشتباه بیندازد. من یک بار دیدم که یک توسعه دهنده تازه کار خانه ای را که هشت نماینده املاک مختلف به بازار عرضه کرده است، مرمت کرده است. همه عوامل ملک را تبلیغ کردند که به معنی بالا آمدن ملک در صفحات جستجو به طور پیوسته است. آیا خریداران آینده نگر فکر می کنند فروشنده مشتاق و یا ناامید است؟یک جریان پیشنهادات کم، دومی را مورد بررسی قرار می دهد.اگر قصد دارید با یک سازمان واحد بروید، به توافق بلند مدت متصل نباشید – شش تا هشت هفته زمان زیادی است. اگر از این عامل راضی هستید، شما همیشه می توانید یک قرارداد منقضی را تمدید کنید. اگر ترجیح شما چند عامله است، به حداکثر سه عامل املاک پایبند باشید. و در صورت امکان، کسانی را که در قسمت های مختلف کد پست شما قرار دارند، آموزش دهید – به این ترتیب شما یک منطقه وسیع را پوشش داده اید.

فروش آپارتمان

فروش آپارتمان

-در مورد درخواست قیمت و هزینه ها فروش آپارتمان مذاکره کنید

وقتی اموال اندک است، رقابت بین آژانس های املاک می تواند شدید باشد. ارائه یک فروشنده بالقوه و فروش آپارتمان با ارزیابی بالایی از خانه خود ، تاکتیک قابل اعتماد برای عوامل ، برای کسب و کار بیش از رقبای خود را ثابت کرده است . به عنوان یک فروشنده، این ممکن است برای شما در یک بازار افزایش یابد؛ در ابتدای قرارداد، فروش آپارتمان ممکن است بیش از حد قیمت باشد. اما، با پایان دوره زمانی که بازار بالا گرفته است، قیمت واقعی می شود و ملک می فروشد. اگر بازار آرام شود، شما می توانید گیر کرده، فروخته نشده و با یک عامل که در حال حاضر کاهش قیمت را توصیه می کند ، باشید.

قبل از تماس با عوامل املاک، باید بدانید که ارزش اموالتان چیست؟صفحات اموال مقاله محلی و همچنین اینترنت را بررسی کنید. با این حال، در نظر داشته باشید که در صورتی که فروش آپارتمان در نظم خوب یا نیازمند تعمیر مجدد باشد، لیست قیمت های خریداری شده در وب سایت مشخص نخواهد شد. حداقل از سه نفر از عوامل املاک برای ارزیابی اموال خود دعوت کنید. اگر یک قیمت بسیار بالاتر از دیگران را پیشنهاد کرد ، از او بپرسید چرا- آیا او یک خریدار خاص دارد که قیمت بالاتری را پرداخت خواهد کرد؟ اگر نرخ های کمیسیون نقل شده متفاوت باشد، نگران نباشید که مذاکره کنید – عوامل املاک اغلب مایل به کاهش نرخ اصلی هستند. در نهایت ، فاش نکنید که برای خانه تان چقدر می خواهید یا عوامل دیگر چه چیزی نقل کرده اند، تا زمانی که نماینده املاک در مقابل شما ارزیابی و ارائه خود را کامل کرده است.

 

– برای مشاهده فروش آپارتمان آماده باشید

شما باید اطمینان حاصل کنید که ملک موجود برای مشاهده و قابل نمایش است ، خواه خانه و فروش آپارتمان  را در شب نشان می دهید و یا خواه عامل آن را در طول روز در حالی که شما در محل کار هستید. من به یاد می آورم که یک مربی به ما دستور می داد که خانه اش را به فروش آپارتمان برسانیم و سپسبا مشاهده کردن بسیار دشوار می شود  – ما تنها دو هفته یک بار اسلات یک ساعته را ارائه می دهیم. او سپس بدون گفتن به ما به تعطیلات رفت و در بازگشت او در مورد کمبود نتایج ما شکایت کرد و دارایی خود را از کتاب های ما گرفت.اگر یک برنامه گیج کننده نشان دادن اموالتان را دشوار می کند، به نماینده املاک خود یک مجموعه از کلید ها را به نماینده خود، زمانی که اطراف شما نیست، بدهید.بپرسید که آنها پیش از بازدید از ملک تلفن می کنند.

به این ترتیب شما می توانید تعدادی از نمایش ها را کنترل کنید به علاوه نماینده شما با خریداران آینده نگر تا نمی کند در حالی که شما در حمام هستید یا بدتر از آن. اگر به نماینده خود مجموعه ای از کلید ها  را ارائه می کنید، آنها باید به طور ایمن ذخیره شوند و برای هیچکس به جز افراد مجاز مانند نقشه برداران ، منتشر نشود. و یک بار دیگر، یک تماس تلفنی پیشاپیش، مؤدبانه است . حتی در صورتی که فروشنده برای مشاهده در دسترس است ، نماینده املاک هر زمان که خریدار بخواهد، باید همراه با خریداران باشد.انجام این کار به سایر اعضای تیم فروش آپارتمان اجازه خواهد داد ملک را ببیند، نه تنها طرف مذاکره کننده که آنرا ارزیابی کرده است. فروش ملک آسانتر است ، هنگامی که شما آن را دیده اید .

فروش آپارتمان

فروش آپارتمان

گفتگو کردن راجع به پیشنهاد فروش آپارتمان

هنگامی که مشاوراملاک شما پیشنهاد یک خریدار را ارائه می کند، اطلاعات خاصی وجود دارد که باید حداقل ، آن ها را داشته باشند.آن ها باید به شما در مورد جزئیات اینکه خریدار چگونه قصد پرداخت هزینه ی خرید خانه یا فروش آپارتمان  را دارد توضیح دهند. اگر یک وام مسکن درگیر باشد، چقدر باید افزایش یابد و آیا در محل یا درمعرض مراجع کارفرما / حسابدار قرار می گیرد ؟ اگر خریدار یک سلسله مراتب داشته باشد، مشاوراملاک شما باید جزئیات این زنجیره را بررسی کند تا پیشنهاد را به شما اطلاع دهد. این بررسی شامل تماس با مشاور املاک مربوطه در سلسله مراتب و زنجیره  ی تحت نظر است.

مشاور املاک شما هرگز نباید به خریدار احتمالی افشاء کند که چه مقدار پیشنهادی را میخواهید  برای خانه تان قبول کنید، مگر اینکه به طور صریح از طرف شما دستور انجام این کار را گرفته باشد . اگر قیمت درخواستی شما ۳۰۰ هزار پوند باشد، و مشاور املاک خواستار این شود که ۲۹۵ هزار پوند به معامله نزدیک خواهد بود و خریدار قصد داشته باشد ۲۹۸ هزار پوند پرداخت کند ،مشاور املاک به شما پول پرداخت خواهد کرد .

هنگامی که املاک شما دارای پیشنهادات نزدیک و دارای رقابت است، کار درست این است که مشاور املاک پیشنهاد هریک از خریداران را به دیگری افشاء نکند. انجام این کار ممکن است یک سناریوی حراج ایجاد کند که باعث می شود تا خریداران قیمتی  بیش از حد توانشان پیشنهاد دهند و احتمالا نیاز به مذاکره ی مجدد در مرحله ی بعد باشد . خریداران باید خواستار بهترین و نهایی ترین پیشنهادات خود باشند و همه ی اطلاعات ذکر شده در بالا را تایید  کرده باشند .

توافقات فروش آپارتمان

فرض کنید امورمالی و سلسله مراتب خریدار بررسی شده است و شما پیشنهاد آن ها را پذیرفته اید. آیا ملک خود را از مقابل  بازدیدکنندگانِ بیشتر برمی دارید ؟ اگر شما این کار را نکنید و پیشنهادی با قیمت بیشتر وجود داشته باشد قبول می کنید ؟ در انگلستان و ولز تا وقتی قرارداد ها رد و بدل نشده باشد هیچ مشکلی ندارد ، بنابراین باید یک رکن  از اعتماد ازسمت همه ی شرکت کنندگان وجود داشته باشد. هرمورد منحصر به فرد است، اما به عنوان نماینده املاک سابق، خریدار و فروش آپارتمان  ، نظر من این است که ملک پس از ثبت شدن و رزرو شدن بازدید یک خریدار، از بازار فروش خارج شود . هزینه برای یک بازدید ، نشان دهنده تعهد خریدار برای ادامه ی خرید است.

بخش عمده ای از آنچه در طول مرحله ی واگذاری و فروش ملک اتفاق می افتد فراتر از وظایف بنگاه های معاملات املاک است .بااین حال، نقش آنها درآنجا به پایان نمی رسد. یک نماینده و مشاوراملاک خوب باید فروش را در فواصل منظمی انجام دهد که شامل ارتباط برقرار کردن با شما، خریدار، وکلا و دیگر عوامل زنجیره است .

 

چگونه سریع  فروش آپارتمان داشته باشید.

با استفاده از این نکات آسان و ارزان، می توانید انتظار یک پیشنهاد  فروش آپارتمان  را در کمترین زمان داشته باشید .

این که شما در حال فروش در پورتلند،ایالات مین آمریکا ، املاک و مستغلات یا خانه ای در سان آنجلو،تگزاس باشید ؛ قرار دادن این خانه برای فروش می تواند استرس زا باشد . هفته ها پشت سرهم به نمایش نشان گذاشتن خانه ،مستلزم این است که خانه ی شما همیشه قابل بازدید باشد . دردسر تخلیه کردن ناگهانی نیز که دیگر نیاز به یاداوری ندارد .اگر شما صاحب حیوان خانگی یا فرزند هستید این استرس چندین برابر نیز خواهد بود . اما خریداران چند هفته اولی که خانه ی شما برای فروش قرار می گیرد بیشتر به آن علاقه مند خواهند شد بنابراین شما باید قبل از اینکه لیست خرید شما کهنه شود و ازاعتبار بیوفتد به سرعت شروع کرده و خانه را به فروش برسانید.

گورن فورس(Goran Forss)، کارگزاراملاک آلیسون جیمز( Allison James Estates) و هومز( Homes) درتمکولا( Temecula)، کالیفرنیا، می گوید: “برای فروش آپارتمان سریع ، خانه باید به خوبی نمایش داده شود، به خوبی به بازارعرضه شود و به درستی قیمت گذاری شود.”

اگر شما مجبور هستید خانه ی خود را با عجله و سریع به فروش برسانید، این روش های امتحان شده و درست می تواند به شما کمک کند که سریعا پیشنهادات نزدیک به قیمتی که درخواست داده اید(یا حتی بالاتر )، دریافت کنید .

 

 

 

پنج راه ساده برای فروش آپارتمان سریع 

۱:یک مکان برای انبار و نگهداری برای فروش آپارتمان داشته باشید

ممکن است که شما فکر کنید ساده ترین راه برای مرتب کردن خانه تان این است که همه چیز را داخل کمد قرار دهید . ایده بدی است زیرا : هر کسی که از خانه ی شما بازدید می کند ، فضاهای ذخیره سازی مانند کمدها را بررسی می کند، و کمد هایی که به هم ریخته هستند و بیش حد در انها انباشته شده است ، به عنوان شواهدی از کمبود و فقدان داشتن خانه ی شما محسوب می شوند.وقتی خانه ی شما برای فروش قرار داده شده به جای انباشتن در فضای ذخیره سازی خانه ، از چیزهایی که احتیاج ندارید صرف نظر کنید.

قاعده ی کلی؟ از یک سوم وسایل خود خلاص شوید. جاستین سبی Justin Seeby))، مدیر گروه (Graham Seeby) و Keller Williams Intown Realty در آتلانتا ، ایالت جورجیا، می گوید: “اگر از چیزی هرروز استفاده نمی کنید آن را انبار و ذخیره کنید . دکوراسیون تعطیلات، اسباب ها و وسایل بچه، لباس های فصلی، نان سازی که هیچوقت از آن استفاده نکردید – همه می توانند به انبار بروند.مزایای قضیه: اگر یک دستگاه قابل حمل را انتخاب کنید، می توانید آن را به خانه جدید خود حمل کنید، و روز اسباب کشی را برای خود راحت کنید.

 

۲: .یک فرد حرفه ای را برای نمایش دادن و عکاسی از فروش آپارتمان خود انتخاب کنید.

یک فرد کار کشته و پرتجربه خانه شما را از دیدگاه خریدار می بیند – و می داند که چگونه نقاط قوت خانه را برجسته و نقاط ضعف خانه را کمتر نشان دهد. اولین برداشت و تصور خریدار شما بر اساس عکس های لیست شده خواهد بود و مطالعات نشان می دهد که خانه هایی با بیش از شش عکس لیست شده ی آنلاین داشته باشند ،دو برابر احتمال دیده شدن توسط خریداران را دارند. اما همه ی افراد دوست ندارند خانه ی آنها نمایش داده شود یا پول کافی برای این کاررا ندارند. Forss یکی دیگر از گزینه ها را ارائه می دهد: “یک دوست می تواند کناره ی خانه بایستد ،در میان خانه قدم بزند ،خانه را با دقت نگاه کند تا دیدگاه خود را راجع به چشم انداز خانه ی پیشنهاد شده بیان کند و سپس مشاور املاک میتواند این کار را از دیدگاه بازاریابی انجام دهد. در هر صورت،یک خانه هرچقدر هم که زیبا باشد نمایش برخی از بخش های آن الزامی است

.

۳:یک مشاور املاک مناسب برای فروش آپارتمان پیدا کنید

یک مشاور املاک را صرفا به خاطر اینکه آنها نیز طرفدار سرسخت تیم فوتبال دانشگاه شما هستند یا از شهر شما هستند استخدام نکنید. واقعا چه اهمیتی دارد؟ یک رکورد فروش است که ثابت می کند آنها می دادند چگونه خانه ی شما را سریع بفروشند. آیا آنها با مزایا (ونکات منفی) محله شما آشنایی دارند ؟ آیا آنها می توانند در خانه شما قدم بزنند و دقیقا به شما بگویند که خریداران چه چیزی را دوست خواهند داشت و از چه چیزی بدشان خواهد آمد ؟ آیا آنها اساسا، پری خیرخواهی هستند که شما هرگز نمی دانستید نیاز دارید؟ یکی از راه های اطمینان : نقد های آن هارا بررسی کنید. Forss می گوید: “نظرات  مشتریان آنلاین و بازخورد های مربوط به همه ی بنگاه های معاملات ملکی که در نظر دارید را بررسی کنید. شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که بنگاه معاملات ملکی شما املاک خود را به صورت آنلاین تبلیغ می کنند. اطمینان حاصل کنید که آنها یک شخص حرفه ای را برای عکاسی استخدام می کنند و عکس های گوناگونی را در سایتشان و رسانه های اجتماعی قرار می دهند. Forss می گوید: “آژانس معاملات املاک باید فهرست خودرا در رسانه های اجتماعی توسعه و ترفیع بخشد تا حتی پیش از قرار دادن ملک برای فروش نیز تقاضا داشته باشد .”

 

۴: خودتان فروش آپارتمان را تبلیغ کنید

تمام کارهای بازاریابی و فروش را به مشاور املاک واگذار نکنید.نقش خود را با استفاده از حساب های کاربریتان در رسانه های اجتماعی و فرستادن صفحه ی لیست املاک به اقوام ودوستانتان ایفا کنید تا مردم راجع به خانه ی شما بدانند. شما هرگز نمی دانید ؛دوستِ یک دوست یا یک فامیل دور ممکن است در اطراف محل شما دنبال خانه باشد ! شما حتی ممکن است اعلامیه ای  برای فروش خانه ی خود در محله تان منتشر کنید. پیشنهاد فروش خود را به لیست ایمیل های انجمن صاحب خانه ها بفرستید و اجازه دهید همسایگان شما کمک کنند.

 

۵: موارد شخصی فروش آپارتمان را حذف کنید

پاک کردن عکس ها وخاطرات شخصی شما به خریداران احتمالی اجازه خواهد داد که بتوانند خودشان را درحال زندگی در خانه ی شما را تصور کنند وهمچنین تمرکز بر ویژگی های برجسته خانه را آسان ترمی کند. البته  تصاویر بچه های شما دلپذیر و دوست داشتنی است، اما هنگامی که خانه شما برای فروش قرار گرفته است ، آن عکس ها باید برداشته شوند تا خانه ی شما به سرعت به فروش برسد.به همین ترتیب تمرکز را از روی خانه با تمرکز کردن روی هنری که ممکن است برای خریدار جذاب نباشد برهم نزنید. جاستین سیبی میگوید: “خانه را جذاب کنید، نه آثار هنری خود را.”

 

بدون دیدگاه

جستجو در بلاگ

دسته بندی موضوعی