• Telegram
 • Aparat
 • Google+
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter
 • LinkedIn
 • YouTube

به وبسایت املاک پول لازم خوش آمدید!

تماس با ما از طریق تلگرام: 09335205108

خرید خانه

خرید خانه

خرید خانه

خرید خانه ؟ در اینجا توصیه هایی می شود که باید کاملا نادیده گرفت.

خرید خانه ؟ پس از این بدون شک شما می توانید توصیه های بسیاری از افرادی که قبلا از طریق فرایند خرید خانه استفاده کرده اند را بشنوید و بتوانید نظریات آنها را تصویب یا رد کنید. مشکل این است، گاهی توصیه هایی که همه می دانند، درست نیستند.

واقعیت این است که بازارهای مسکن در طول زمان تغییر می کنند و قوانین با توجه به جایی که شما به دنبال زندگی کردن در انجا هستید، به همراه بسیاری از ویژگی های دیگر متفاوت است. به طوری که شما می توانید چشم خود را بر هر مشاوره خرید خانه ای که می تواند شما را گمراه کند، ببندید، در اینجا نکات رایجی به ریزی دانه نمک بیان می شود.

رئیس سابق ملی انجمن سازندگان خانه می گوید: به نظر می رسد که بعضی از دلال های ماهر، بتوانند کار را آسان کنند، اما مطمئن باشید، خرید خانه رها شده و تبدیل آن به خانه ای با شرایط ویژه در راه رضای خدا انجام نمی شود.

برای افراد بی تجربه، خط بین گودال دلال ماهر و و پول نقد بسیار نازک است. از اهمیت تبدیل ارزش پس انداز مطمئن باشید.

 

خرید خانه

 

فروش کوتاه و سلب حق فک رهن نیز معامله محسوب می شود.

فروش کوتاه و سلب حق حق فک رهن به ویژه برای خریداران بی تجربه اغلب به عنوان معاملات به نظر نمی رسد.

ملینا آپونت، نماینده املاک حقیقی با گروه کییس در میامی، می گوید: در این بازار، حتی بانک ها می خواهند دلار بالا را برای املاک خود دریافت کنند. مردم می توانند برای یک ملک بیش از حد پول بپردازند و هنوز هم باید از تمامی مشکلات ناشی از کار بر روی آن گذشت. این به خصوص برای افرادی که از وام FHA استفاده می کنند، که شرایط سختی در مورد خانه هایی که برای خرید استفاده می شوند، صادق است.

Dillar Schwartz، نماینده  املاک و مستغلات حقیقی در Austin, TX، توضیح می دهد که برای تازه کاران دشوار است که بدانند در واقع در حال خرید چه چیزی هستند. برچسب قیمت ممکن است عادلانه باشد، اما خسارات اغلب شدید است و اتاق مذاکره محدود است.

با فروش حق فک رهن در حراج، شما ملک را خریداری می کنید همانطور که: قبل از خرید، حتی نمی توانید داخل آن شوید. آیا کاری که شما مایل به انجام آن هستید، هر چقدر هم که  قیمت آن عالی باشد واقعا ریسک دارد؟

همیشه بدترین خانه را در بهترین بلوک خریداری کنید

در مقابل آنچه قبلا گفته شد، این توصیه خوبی به نظر می رسد: شکار مرغابی زشت در منطقه ، و ارزش بالاتر آن از خانه های اطراف، ارزش آن مرغابی زشت را افزایش می دهد، به این معنی است که قیمت خانه شما دیگر هیچ جایی برای بالا رفتن ندارد! و زمانی که شما آماده فروش هستید عالی خواهد بود.

با این حال، اگر شما نخواهید در “بدترین خانه” زندگی کنید، چه؟

در حالی که مهم است که در مورد ارزش مجدد فروش فکر کنیم، اکثر خریداران، سرمایه گذاران املاک نیستند؛ بعض  از مردم خانه ای را می خواهند که در آن زندگی کنند. خانه ای که برای خانواده شما خیلی کوچک است و یا دارای ویژگی های دیگر معامله گر نیست، حتی اگر در بهترین بلوک جهان باشد، مناسب نخواهد بود.

بهتر است خرید خانه مناسب را در یک محله ارزان قیمت پیدا کنید. پس از همه، در چند سال، محله شما می تواند تغییر کند، درختان رشد می کنند، محوطه سازی همسایگان شما می تواند بهبود یابد، اما دیگر خانه شما دو قدم نیست.

شما به یک متخصص اهل محله نیاز دارید

البته شما نماینده ای می خواهید که منطقه را بشناسد، اما آیا واقعا به متخصص محله نیاز دارید؟

Schwartz می گوید: من فکر می کنم این یک نوع شرط جعلی است. اکثر شهرها به اندازه ای که شما فکر می کنید، تقسیم نشده اند. در واقع، اگر نماینده شما ویژگی های خانه های بیشتری را در بیش از یک منطقه کوچک به شما نشان ندهد، کار با متخصص محله می تواند به جستجوی شما صدمه برساند.

او می گوید حتی اگر فکر می کنید مطمئنا که می خواهید خرید کنید، “ممکن است که فرصت های دیگری وجود داشته باشند که مناسب تر باشند وحتی قیمت مناسب تری باشد.”

به عقیده او، نه تنها تعداد خانه هایی که کارگزا در یک محله خاص پیدا می کند، بلکه تعداد مشتری هایی که معرفی می کند، نیز معیار میزان تخصص کارگزار هستند.

او هشدار می دهد: مراقب کارگزاری که خیلی در مورد او تعریف شنیده اید نیز باشید

 

خرید خانه

خرید خانه

 

هزینه هر فوت مربع امکان مقایسه دو ملک مشابه را به شما می دهد (مقایسه سیب با سیب)

مطمئنا، نگاه کردن به قیمت هر فوت مربع می تواند به شما در مقایسه جزئیات اندازه های مختلف کمک کند و اغلب به عنوان معیار قیمت در محله استفاده می شود. اما این واحد متراژ می تواند گمراه کننده باشد.

شوارتز می گوید: “قیمت هر فوت مربع همیشه بهترین داده برای تصمیم گیری در سرمایه گذاری نیست.”

به این دلیل که عوامل زیادی وجود دارند که در این زمینه بسیار مهم هستند که با تعداد نشان داده نمی شود. به عنوان مثال، شما فقط به فضای داخلی نگاه می کنید. برای ارزیابی سیب با سیب، باید حیاط، گاراژ، زیرزمین ناتمام و هر چیز دیگری را که برای هر فوت مربع “رسمی” واجد شرایط نیست، مورد توجه قرار دهید. همچنین تعداد حمام ها و اتاق خواب ها (تنها اندازه) و یا وضعیت خرید خانه  را در نظر نمی گیرد. قیمت هر فوت مربع فقط بخشی از داستان است.

مهمترین چیزی که هنگام خرید خانه  باید بدانید این است که هیچ معیار کلی وجود ندارد. مشاوره ای که یک بازار را حساس می کند، ممکن است به نظر دیگران بی ارزش باشد – این دلیل، بیشتر برای کار با یک کارگذار املاک و مستغلات است که به آن اعتماد دارید و با او احساس راحتی می کنید و می توانید سوالاتتان را مطرح کنید. در مورد نحوه یافتن کارگزار مناسب املاک  حقیق در منطقه خود بیشتر جستجو کنید.

آیا باید خرید خانه با سیستم سپتیک بد را خریداری کنید؟

آیا باید یک خرید خانه با یک سیستم سپتیک بد خریداری کنید؟ اگر  به خرید خانه ای علاقه پیدا کردید، اما در طول بازرسی خانه متوجه شوید که سیستم سپتیک آن نیازمند تعمیر جدی است، می توانید با این سوال مبارزه کنید.

سیستم های سپتیک به یکی از دو دلیل زیر خواص معمولی دارند: خرید خانه در یک منطقه روستایی، بدون فاضلاب عمومی در دسترس باشد یا خرید خانه قدیمی تر ی که قبلا به فاضلاب عمومی دسترسی داشته است، اما هنوز چاه فاضلاب نداشته است.

خبر خوب این است که شما با دیدن یک سیستم سپتیک، نباید امید خود را به خرید خانه از دست دهید. در واقع می توانید، ان را از بین ببرید.

 

خرید خانه

خرید خانه

 

سیستم سپتیک بد: تعمیر یا جایگزینی خرید خانه  ؟

آدام ویس، نماینده ارشد پیرسون اسمیت در واشنگتن، می گوید: سپتیک ها یک سیستم ساده آب است که به مخزن سپتیک منتقل می شود و مقدار آب مشابهی که به زمین تخلیه می شود را جابجا می کند.

مشکلات رایج با سپتیک شامل ریشه های درختی است که در اطراف میدان تخلیه بر روی زمین تاثیر می گذارد. یک راه حل ساده می تواند از بین بردن ریشه ها باشد. یا یک سپتیک ممکن است شکست بخورد زیرا مخزن – چیزی  که مخزن را از میدان تخلیه جدا می کند – نیاز به تعمیر دارد. در هر دو مورد، یک متخصص سپتیک میتواند سیستم را بازبینی کند و تعیین کند آیا امکان تعمیر وجود دارد یا خیر. هزینه چنین تعمیرات جزئی ممکن است از چند صد تا چند هزار دلار متغیر باشد.

اما در اینجا چیزی وجود دارد که: اگر یک سپتیک ثابت در دسترس نباشد ، سپتیک بد باید به طور کامل جایگزین شود، زیرا شکست خواهد خورد. شکست به این معنی است که سپتیک دیگر نمی تواند فاضلاب را درمان و توزیع کند. نشانه هایی که یک خرید خانه به یک سیستم سپتیک جدید نیاز دارد شامل توالت هایی است که به آرامی تخلیه می شوند و فاضلابب که روی زمین مانده در بالای میدان تخلیه، می ریزد.

هزینه جایگزینی یک سیستم سپتیک چقدر است؟

Wise می گوید اگر برای یک خرید خانه  به دلیل یک سیستم سپتیک شکست خورده، قیمت پایین تری ذکر شده باشد، بسته به نوع سیستم که باید نصب شود، می تواند یک سرقت عظیم باشد. هزینه نصب سپتیک جدید در همان محل قدیمی ، معمولا از ۱۰،۰۰۰ تا ۱۵،۰۰۰ دلار بسته به نوع خاک و نوع سیستم نصب شده است.

سیستم های سپتیک و تامین مالی

به خاطر داشته باشید که یک سیستم سپتیک بد، توانایی خریدار را برای تأمین مالی یک ملک، پیچیده می کند.

کارگزار هالی گری در Re / Max Pacific Realty در Bellevue، WA می گوید: در اغلب موارد وام دهنده FHA به یک سپتیک کارکرده در گزینه های تامین مالی سنتی، نیاز دارد. یک وام یک خرید خانه  با سپتیک ضعیف را تأیید نخواهد کرد.”

چه کسی هزینه تعمیرات سیستم سپتیک را پرداخت می کند: خریدار یا فروشنده؟

در اکثر ایالت ها، فروشندگان خرید خانه  باید هزینه های تعمیر سپتیک را پرداخت کنند – یا اگر میزان خرابی آن جبران ناپذیر باشد، ممکن است فروشندگان شما را متقاعد کنند، که به طور کامل ان را جایگزین کنید.

کارگزار آرون اندون از کریستین و شرکت در کلر ویلیامز در سیاتل اخیرا دو سیستم بد را فروخته است. در هر مورد، هزینه جایگزینی توسط فروشنده پرداخت شده و کار قبل از بسته شدن ان تمام شده است.

هنگام تعویض سپتیک ممکن است ارزش نداشته باشد

“Welmoed Sisson، بازرس خرید خانه مریلند، می گوید:” اگر زمینه اشباع، شکست خورده باشد، ممکن است لازم باشد که تمام سیستم های سپتیک به محل دیگری در ملک منتقل شود. ”

در این صورت، یک تکنسین سپتیک، مشخصات ملک مانند موقعیت نسبت به هر منبع آب را برای مایحتاج سیستم مورد بررسی قرار می دهد. طبق نظر Wise، شما باید ارزیابی خاک را نیز انجام دهید  که در حدود ۱۵۰۰ دلار هزینه دارد. تکنسین های خاک به نوع خاک و شیب ملک نگاه خواهند کرد.

سپس یک پیمانکار سپتیک تعیین خواهد کرد که آیا این مقدار به اندازه کافی بزرگ است تا جای زهکش فاضلاب  جدید تخلیه شود. بسیاری از سیستم های موجود حتی هم سطح با زمین هستند، اما قوانین جدید دیگر اجازه این مدل را نمی دهند و نیازمند راه های زیر زمینی هستند. بنابراین اگر هیچ جای خاک برای انتقال سپتیک مناسب نباشد، صاحبخانه ممکن است مجبور به نصب سیستم معلق شن و ماسه یا یک سیستم مخزن نگهداری شود. که این کار ناخوشایند است، و دوم می تواند ماهیانه پمپ را تخلیه کند.

به یاد داشته باشید سیستم شکسته نیز می تواند خاک را در اطراف محل اصلی خود سپتیک کند، بنابراین آزمایش های خاک برای آلودگی بالقوه زمین در سایت قدیمی انجام می شود.

سیستم های سپتیک و بهبود خرید خانه

اگر طرح بازسازی جامع در یک خرید خانه را با یک سیستم سپتیک برنامه ریزی کنید، چیزی که باید بدانید این است که هر پیشرفت بزرگی، مستلزم آن است که مالک ابتدا به سیستم فاضلاب عمومی متصل شود (البته فرض می شود که در دسترس باشد). که در این مورد، وضعیت مخزن سپتیک یک عامل نیست، زیرا دیگر از ان استفاده نخواهد شد.

هزینه اتصال به سیستم فاضلاب شهری به خریدار فروخته می شود که بسیار ارزان نیست.

سیسون می گوید: “ما از شرکت سپتیک خودمان سوال کردیم که آنها فکر می گنند هزینه جلوگیری از ورود خانه های قبلی به فاضلاب چقدر است.” پاسخ دادند: ” از ۹۰،۰۰۰ دلار به بالا.”

از طرف دیگر مطمئنا یکی از مزایای آن این است که شما می توانید آن را به فروشندگان و در معامله های بزرگ مذاکره کنید. به عبارت دیگر، یک سیستم سپتیک بد همیشه می تواند به نفع شما باشد.

فهرست بازرسی خرید خانه : خانه را بدون آن را خریداری نکنید

یک چک لیست بازرسی خرید خانه  ، عوراض چیزهای کهنه را در سراسر خانه مشخص می کند که ممکن است معیوب باشند یا نیاز به تعمیر و نگهداری داشته باشند. بازرسان خرید خانه از این لیست ها در حین بازرسی خانه ها استفاده می کنند در حالی که ممکن است با توجه به مناطق فردی و جغرافیایی متفاوت باشند، این فهرست فوق العاده طولانی است که ثابت می کند که می تواند بسیار آگاهانه با یک خانه روبرو شوید!

کلود مک گاویچ، مدیر اجرایی انجمن ملی بازرسان داخلی، که آموزش بازرسان خرید خانه را در سراسر کشور آموزش و تأیید می کند، می گوید: “به طور معمول بیش از ۱۶۰۰ مورد مختلف در لیست ما وجود دارد که بازرسان خانه باید آن را بررسی کنند.”

یک چک لیست بازرسی خانه می تواند بازرسان را از  اینکه به طور تصادفی  از چیزهای کوچک چشم پوشی کنند دور نگه دارد، در نتیجه موجب تضمین بازرسی کامل آنها است. اگر امیدوار باشید که یک خانه خاص خریداری کنید، بازرسی خوب خانه بسیار مهم است، زیرا می تواند به ریشه کن کردن مشکلات بالقوه پرهزینه شما کمک کند تا خانه به طور رسمی برای شما باشد. اگر هر کدام از این ویژگی ها را دریافت نکنید، می توانید با فروشنده (برای کاهش قیمت یا پرداخت هزینه برای تعمیرات) مجددا مذاکره کنید یا به طور کامل از قرارداد خارج شوید.

چک لیست بازرسی خرید خانه چیست؟

میشل لرنر، نویسنده  Homebuying: Tough Times, First Time, Any Time می گوید: “چک لیست بسته به بازرس متفاوت خواهد بود، اما به طور کلی به چند بخش تقسیم می شود که عناصر خارجی و داخلی را پوشش می دهد.”

در اینجا به بعضی از موارد اصلی چک لیست بازرسی  خرید خانه اشاره می شود:

میلر می گوید: اگر سقف شیب دار باشد، یک بازرس به دنبال پیچش یا گدازه های گمشده، گرانول های پوشیده شده، ترک های در سیلندر شیشه ای، گودال های سست و غیره خواهد بود. اگر سقف مسطح باشد، بازرس باید ترک هایی را در درز ها و هر نوع تقسیمات یا مناطق جوش خورده بررسی کند.

میلر می گوید: “آنها به دنبال هر نشانه ای هستند که به این نتیجه برسند، این سقف دیگر ساختار کناسبی ندارد و ممکن است در آینده نزدیک، آب به داخل آن نفوذ کند.”

مسائل مکانیکی: از رادیاتور هوا به آب، سیستم های گرمایش و خنک کننده در یک خانه باید توسط بازرس (بدون در نظر گرفتن فصل) روشن شود تا اطمینان حاصل شود که آنها در شرایط کار، مناسب هستند.

نگرانی های مربوط به لوله کشی: اگرچه یک بازرس خانگی می تواند تنها لوله کشی هایی را که به صورت بصری قابل دسترسی هستند، بازبینی کند، اما چک لیست شامل بررسی نشتی های زیر وان حمام، علائم خوردگی و زنگ زدگی خطوط تخلیه چدن و ​​فشار آب نیز می باشد.

مشکلات برق: مسائل برق می تواند موجب آتش سوزی های خانه شوند، به همین دلیل بازرسان به صورت جداگانه خروجی های برق را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که آنها به درستی به منبع تغذیه و زمین متصل شده اند. آنها همچنین نقض کد وطول عمر سیستم الکتریکی را بررسی می کنند.

شرایط کلی: آیا درها هنگام بسته شدن چفت می شوند؟ آیا پنجره هایی بسته ای هستند که پشتشان رنگ آمیزی شده باشد؟ آیا اجاق که در خانه فروخته می شود روشن می شود؟ چک لیست بازرسان خانه شامل راه رفتن در سراسر خانه و بررسی تمام این عناصر اساسی است، به طوری که قبل از خرید می توانید همه مسائل را حل کنید.

ایمنی: چک لیست بازرسی خانه شامل اقلامی می شود که ممکن است ایمنی شما و خانواده شما را تحت تاثیر قرار دهد. این فهرست شامل موارد زیر است:

 • حصار برای پله های باز که بیش از حد مرتفع هستند
 • تقویت پل یا گذرگاه های لق
 • نرده های شل یا فاقد نرده
 • دود غیر مؤثر و آشکارسازهای مونوکسید کربن
 • اگر قبل از سال ۱۹۷۸ نقاشی شده باشد، رنگ لایه برداری شود
 • نشانه های کپک های قارچی
 • زیرزمین های اسفنجی
 • خطرات احتمالی
 • نشانه هایی که یک دودکش نیاز به تعمیرات دارد
آیا خرید خانه باید چک لیست بازرسی خانه را بخوانند؟

از آنجا که چک لیست بازرسی خانه بسیار دقیق است، خریداران خانه به بررسی عمیق آن نیاز ندارند. با این حال، شما باید مطمئن شوید که بازرس خانگی شما، تک تک آنها را بررسی می کند. هیچ کس، حتی بهترین بازرس، همه چیز را به خاطر نمی آورد!

لرنر می گوید: پس از بازرسی خانه، بازرس خانگی شما باید یک گزارش را با یادداشت های مفصل که شرایط را تجزیه و تحلیل کرده و مشکلات احتمالی را ذکر می کند، تهیه کند. این سند همان چیزی است که شما برای بررسی و بحث با بازرس خود می خواهید. حتی بهتر است: اگر می توانید در طول بازرسی خانه ، موارد بررسی شده را برچسب بزنید، بنابراین شما در واقع می توانید انواع مشکلات را خودتان ببینید.

بازار  فروشنده چیست؟ جاده ای دشوار برای خرید خانه

بازار فروشنده چیست؟ نگران نباشید، این یک بازار است که خریداران بیشتری از فروشندگان دارد. بر اساس قوانین اساسی عرضه و تقاضا، این بدان معنی است که فروشندگان دست بالا می گیرند: آنها احتمالا مکان خود را به سرعت، شاید برای قیمت بالاتر از درخواست، با حداقل سر و صدا و یا بدون پس دادن از خریداران  می خرند.

در همین حال، خریداران خانه در بازارهای فروش با جاده ای دشوار مواجه می شوند: با توجه به افزایش رقابت، آنها باید سریع عمل کنند، قیمت بالاتری داشته باشند و به طور کلی به عقب بچرخند تا فروشندگان را به پذیرفتن پیشنهاد خود نسبت به پیشنهادهای دیگری که ممکن است در اختیار آنها باشد مجبور کنند.

داغترین بازارهای فروشندگان کجا هستند؟

معیار اصلی برای ارزیابی بازار مسکن در افزایش بهای خانه مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاور می گوید: “باعدم تعادل بیشتر عرضه و تقاضا، هرچه سریع تر، افزایش قیمت را مشاهده خواهید کرد.”

 

 

بدون دیدگاه

جستجو در بلاگ

دسته بندی موضوعی