• Telegram
 • Aparat
 • Google+
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter
 • LinkedIn
 • YouTube

به وبسایت املاک پول لازم خوش آمدید!

تماس با ما از طریق تلگرام: 09335205108

آپارتمان فروشی

آپارتمان فروشی

آپارتمان فروشی


ذکر چند اشتباه در ساخت آپارتمان و آپارتمان فروشی 

ما در اشتباه در ساخت آپارتمان و آپارتمان فروشی که موجب افزایش هزینه های شما در هنگام آپارتمان فروشی می شودآپارتمان شما برای قرار گرفتن در بازار آپارتمان فروشی آماده است. حال باید به جستجوی طولانی و سختی بپردازید. آیا برای در معرض دید عموم قرار گرفتن آماده است؟ آیا حتی می دانید برایآپارتمان فروشی آن به مخاطبین خریدار آپارتمان خود چه بگویید؟

به گفته چریل آیزن از گروه بازاریابی داخلی، آپارتمان فروشی شما باید به طور ایده آل گویای این باشد: ” شخصی مطابق مد روز با سلیقه ای بی نظیر در اینجا زندگی می کند.” متاسفانه، طبق مشاهدات آیزن، بیشتر خانه هایی که او دیده است “حرفه ای نیستند و مانند یک انبار سفالگری با سفالهای کار دست مادربزرگ به نظر می رسند.” و این یک مشکل زمانی مشاهده می شود که شما در تلاش برای ایجاد یک تصور خوب و در نهایت آپارتمان فروشی هستید.

سوزان گلدستاین، مدیر طراحی استودیو D. می گوید: “طراحی داخلی به سلیقه و خواسته های شخصی صاحبخانه بستگی دارد”، اما توضیح می دهد که کارشناسان معتقدند : مهم است که  معماری داخلی را با استقرار موقت اشتباه نگیرید، زیرا این دو به هیچ وجه یکسان نیستند. مبلمان کافی را به طور موقت در فضای آپارتمان قرار دهید تا خریداران بتوانند چگونگی استفاده از مبلمان خود را در آن فضا تصور کنند. ”

 

آپارتمان فروشی

 

گوردون رابرتز ، دلال املاک می گوید: “استقرار موقت یک نوع” تجارت بصری است “. هدف از استقرار موقت این است که آپارتمان فروشی  را که هنوز کامل تکمیل نشده است را تصور کنید ، مثل پوشیدن لباس مناسب بدون توجه به چیزی که در حال حاضر پوشیدید ”

آیا شما یک کارآفرین حرفه ای استخدام می کنید، کارگزار شما استقرار موقت را مدیریت می کند، یا اصرار دارید که رویکرد دقیق را خودتان انجام دهید، در اینجا ۱۰ اشتباهی که باید از آن جلوگیری کرد ذکر شده است:

 1. نمایی از موارد شخصی

اگر فکر می کنید خرت و پرت های  شخصی شما  گرمای محیط را می افزاید ، اشتباه می کنید. آنها را پنهان کنید یا از شرشان خلاص شوید.

عکس های شخصی را حتما به طور خاص ظاهر کنید.  سید پینکرتون از ایستگاه منهتن می گوید خریداران علاقمند، زمان زیادی را صرف نگاه کردن به عکس ها می کنند تا بتوانند محل زندگی شان را در آن فضا ببینند. او گفت: “با یک آپارتمان فروشی معمولی که تماشای آن ۵ تا ۱۵ دقیقه طول می کشد، هر ثانیه یک خریدار به عکس های شما نگاه می کند، آنها به آپارتمان فروشی شما نگاه نمی کنند.”

 1. انتخاب رنگ بد و آپارتمان فروشی

قاعده کلی این است که همه چیز را خنثی کنیم اما به گونه ای که خسته کننده نباشد. آیزن می گوید: “این که از یک مبل قرمز یا یک دیوار آبی یا پرده های زرد استفاده کنید، راهی برای منحرف شدن از رنک خنثی است. اگر می خواهید یک دیوار بزرگ را به رنگی خنثی در آورید، دیوار پشت تخت خواب را به رنگ خنثی بزنید که یک حالت عمیق و درام به محیط اضافه کند ”

پینکرتون حتی بیشتر رنگ های خنثی را مشخص می کند: “اگر اتاق شما خیلی روشن است، از یک رنگ خنثی با لایه نازکی از رنگ زرد استفاده کنید. سفید کتان رنگی نیست که  من همیشه استفاده کنم زیرا از دید من کثیف به نظر می رسد. ستون ها، درب ها و پنجره ها باید به صورت نیمه براق رنگ شوند. ”

 1. مقیاس را نادیده بگیرید.

گلدستاین توصیه می کند که به سبک معماری فضا هنگام استقرار موقت توجه کنید. مبلمان که خیلی بزرگ است باعث می شود که فضا کوچکتر به نظر برسد. و هنگامی که سقف آپارتمان فروشی بلند است مانند وسایل را خیلی پراکنده نگذارید.

بعضی از فضاها با مبلمانی با اشکال خاص، بهتر به نظر می رسند: بعضی نیاز به یک میز دایره ای دارند، بعضی دیگر به میز مستطیل شکل؛ بعضی ها برای  یک مقطع عرضی بزرگ به اندازه کافی بزرگ هستند ، یعضی نیز، به میز کوچکتر نیاز دارند.

 1. نور ضعیف

“دینا کوری” معاون املاک و مستغلات، بیش از یک دهه است کهآپارتمان فروشی را اداره می کند، او می گوید: فضای گرم و دلنشین آپارتمان فروشی به میزان نور داخل و خارج آن بستگی دارد. پس شما برای ایجاد یک فضای گرمتر، با محبتر و جذاب تر نیاز به استفاده از نور تابان و درخشان دارید. همچنین باید مراقب نور خنک و یا نور سبزی باشید که در برخی از لامپ های جدید انرژی هستند، آن نیز می تواند کارآمد باشد.

کوری می گوید “کسانی که به دنبال نور سفید گرم / ملایم یا نور متنوع روز هستند باید مراقب باشند که نور روز به خوبی در همه جا کار نمی کند. همچنین  من لوسترهای شش شاخه با دو یا سه لامپ مختلف دیده ام که بیش از حد بزرگ هستند، اصلا از  اینها استفاده نکنید.”

پینکرتون نیز موافق است با اینکه که نور یکی از مهمترین چیزهایی است که خریداران دنبال آن هستند.” “مهم نیست که آپارتمان فروشی شما چقدر آفتابی و روشن باشد، شما فکر می کنید  توان نیروی برق آپارتمان فروشی  شما را در حال حاضر، چقدر است. اگر در یک اتاق فقط یک لامپ سقفی دارید، یک لامپ ارزان قیمت زمینی یا رومیزی نیز بخرید. از سه نقطه نور در هر اتاق استفاده کنید. مثلا از دو لامپ رومیزی و یک لامپ زمینی یا سه لامپ رومیزی استفاده کنید.

 1. بیش از حد تماشایی

رابرتز هشدار می دهد از هر انگیزه ای که شما را مجبور می کند چیزهایی را اضافه کنید که ممکن است اشتباها فکر کنید، تاثیر چشمگیری دارد، بپرهیزید. اغلب برای این گونه مواردی که به سختی تلاش می کیند، یا عادی می شوند یا از چشم می افتند.

مثلا او می گوید: در حالی که چیدن میز با استفاده از بشقاب ها و سایر ملحقات روزانه شما، کار درستی است، اما از چیدن کامل میز همانند وقتی که یک شام میهمانی رسمی دارید، اجتناب  کنید. این کار برای شما گران تمام می شود سعی کنید این کارها را در نهایت سادگی انجام دهید.

آپارتمان فروشی

آپارتمان فروشی

 1. پنی عاقلانه و پوند احمقانه

برای کسانی که فکر می کنند که استخدام یک کارگذار حرفه ای بسیار گران است، آیزن پیشنهاد می کند که ریاضیات را به شیوه او انجام دهد: “هزینه استخدام یک کارگذار حرفه ای به طور میانگین ۱ درصد از قیمت درخواست شده است. در عوض، میانگین کاهش قیمت به طور متوسط ​​۷ درصد از قیمت درخواستی و ۷۵ درصد از  آپارتمان فروشی  است که کاهش قیمت را نهایتا در یک ثانیه انجام می دهند. “(توجه داشته باشید که اکثر کارگذاران می گویند که هزینه ها از ۰.۵ تا ۱.۵ درصد قیمت درخواست شده است .)

گلدشتاین می گوید: “آمار بسیار عالی است، اما دلالان معاملات ملکی و فروشندگان می خواهند در شواهد واقعی خللی ایجاد کنند .” “اگر شما بیش از حد به شدت به آمار تکیه کنید، پس شما روی ایجاد انتظارات غیر واقعی ریسک می کنید  و فروشنده شما را در آن شرایط قرار می دهد. من ترجیح می دهم نمونه هایی از خانه هایی را ارائه دهم، که بعدا از ساخت، به سرعت فروخته شدند، به ویژه اگر آنها در بازار عقب مانده بودند، ”

حتی اعلام کرد که کارهای خودشان نیز تمایل به صرف پول کافی دارد تا در آینده خریداری به آپارتمان فروشی ، جواب مثبت بدهد؛ فقط مطلوبیت، به اندازه کافی خوب نیست.

کوری نمونه ای را بیان میکند: “من می خواستم یک اتاق خواب استادانه در آپارتمان فروشی بسازم که آن را کاملا گران قیمت و لوکس  نشان دهم. این آخرین اتاقی است که خریداران می بینند و اگر ناامید کننده باشد، می تواند معامله را نابود کند. من به پنج مکان مختلف رفتم تا رو تختی مناسبی که گران قیمت و لوکس بود را به قیمت ۲۰۰ دلار پیدا کردم و ۱۰۰ دلار نیز برای بالش پرداختم. با این کار اتاق مورد نظر را ساختم.

 

آپارتمان فروشی

آپارتمان فروشی

 1. خیلی مرسوم و مد روز

جیسون سافت هشدار می دهد: تصاویر پس زمینه دیوارها در  آپارتمان فروشینمونه محبوب هستند، اما بسیار سلیقه ای و خاص هستند. زمانی که آماده دریافت آپارتمان هستید، اگر بخواهید مطمئن شوید آپارتمان شما دارای جذابیت زیادی است، ممکن است بخواهید آن را برداشته و دیوار را دوباره رنگ آمیزی کنید، به ویژه اگر راه راه های بزرگی داشته باشد که در عکس خوب به نظر می رسد، اما از نزدیک خیلی جالب نیستند.

 1. بیش از حد مردانه، بیش از حد زنانه

جنسیت هر غار انسانی ، اتاق های کوچک صورتی با تزئینات خاص و غیره را خنثی می کند. شما می توانید نیمی از خرید خود را صرف استخر کنید. یک بار دیگر، بی طرفی کلید است.

 1. گنجه های بی نظم لباس در  آپارتمان فروشی

حتی گنجه­های لباس و قفسه های داروی شما نیاز به توجه بیشتری دارند. آیزن متقاعد شده است که هنگامی که یک خریدار بالقوه گنجه را باز می کند و یک بسته بی نظم و آشفته را می بیند، ناگهان با خودش می گوید که فضای گنجه کافی نیست. این نیز غیرقابل تحمل است. خریداران می خواهند احساس کنند که زندگی آنها در یک خانه جدید، آرام و سازماندهی شده خواهد بود.

برای رسیدن به این صحنه، همه چوب لباسی­های نامتناسب را با چوب رختی های چوبی جایگزین کنید و لباس های خود را بر اساس رنگ هایشان تنظیم کنید. شما آن را دوست دارید، خیلی تعجب خواهید کرد که چرا این کار را زودتر انجام ندادید!

 1. اسباب و اثاثیه ناهماهنگ

ماشین ظرفشویی شما سیاه است؟ یخچال شما ضد زنگ است؟ اجاق گاز شما سفید است؟ حالا زمان آن است که تصمیم بگیرید، یک رنگ برای همه خریدهای جدیدتان در نظر بگیرید، به طوری که همه آنها مطابقت داشته باشند.

 

هفت نکته برای کمک به آپارتمان فروشی شما با قیمت بالا

قبل از اینکه از آپارتمان فروشی  خود عکس های حرفه ای بیاندازید یکی از مهمترین موارد کلیدی که باید انجام دهید این است که آن را به درستی مرتب کنید. شما ممکن است مایل به استخدام یک فرد حرفه ای برای انجام این کار باشید، کارهایی نیز وجود دارد که خودتان به راحتی می توانید انجام دهید تا فضای آپارتمان خود را برای طرفداران بالقوه جذاب تر کنید. این راهنمایی های مرحله به مرحله کمک خواهد کرد که درآمد تان را از آپارتمان فروشی خود به حداکثر برسانید.

 

 1. آپارتمان فروشی خود را شلوغ و درهم نکنید.

اسناد، اسکناس ها، کتاب ها، لباس ها، اسباب بازی های سگ یا حلقه های تصادفی در جای جای آپارتمان فروشی شما پراکنده شده اند؟ نیازی به شرمساری نیست. به هر حال این خانه شماست و مهم است که شما به همان اندازه که می خواهید، راحت زندگی کنید. در واقع شما هر روز که به دنبال شخصی نیستسد که بخواهید با یک آپارتمان کاملا مرتب او را تحت تاثیر قرار دهید.

با این حال، هنگامی که شما به دنبال آپارتمان فروشی خود هستید، روز عادی نیست. هنگامی که کارگزار شما درب منزل را باز می کند  و خریداران بالقوه را به داخل دعوت می کند، شما می خواهید مطمئن شوید که آپارتمان فروشی شما به خوبی سازمان یافته و بدون هر گونه به هم ریختگی به نظر می رسد. این امر باعث می شود که آپارتمان فروشی تمیز و خوب نگهداری شود، و خریدار را قادر می سازد تا فضا را بدون هیچ مانعی مانند ظروف سرباز یا فضایی که بیش از حد در ان احساس شخصی دارید، ببیند. هنگامی که یک فضا مرتب باشد ، حتی باعث می شود که فضای بزرگتر به نظر  برسد.

 

 1. همه چیز را آراسته کنید.

آپارتمان فروشی نیز درست مثل هر چیز دیگری پوشش معمولی و کهنه را تجربه می کند. مواردی وجود دارد که با انجام آنها می توان احساس کرد که فضا جدید به نظر می رسد. اضافه کردن یک روکش جدید رنگی به سادگی منجر به جداب تر شدن یک ناحیه خاص می شود که این یکی از ساده ترین راه برای آراسته کردن فضای آپارتمان فروشی  است. اطمینان حاصل کنید، که درست همانند خریدار به جزئیات توجه می کنید. روی کاشی های حمام دوباره دوغاب بریزید، ستون ها را مجدد بتونه کاری کنید و یا حتی روکش کابینتها را ارتقا دهید.

 

 1. روی دیوارها کارهای خلاقانه انجام دهید.

هنر، ترکیب زیبایی به هر خانه می بخشد. اگر به هیچ وجه اثری از هنر روی دیوارهایتان نباشد، حداقل یک تابلویی از یک عبارت که توجه شما را جلب می کند، روی ان نصب کنبد. این یک احساس پایدار بر جای می گذارد و همچنین برای مشتریان خانه، نمایی از آنچه که می توانند با تمام فضای دیوار انجام دهند، ایجاد می کند. اطمینان حاصل کنید که کار هنری کل دیوار را نگیرد، زیرا این امکان بالقوه وجود دارد که آپارتمان فروشی کوچکتر از آنچه که در واقع است، به نظر برسد. من توصیه می کنم ، برای خرید تابلوهایی با قاب های ارزان قیمت، همه جا را بگردید. البته، گالری های آنلاین متعدد نیز وجود دارند که شما می توانید جستجوی خود را برای آثار هنری اصلی آغاز کنید.

 

 1. زندگی را برای آپارتمان فروشی خود به ارمغان بیاورید

گل ها و گیاهان، طبیعی ترین راه برای آوردن زندگی به آپارتمان فروشی شما هستند. آنها ترکیب رنگی ایجاد می کنند که به ظاهر و احساس کلی فضای آپارتمان فروشی زندگی می بخشد. آنها همچنین شما را از رایحه گلهای طبیعی بهره مند می کنند. گل ها بیشترین طیف موثر رنگی را ایجاد می کنند، گیاهان بزرگتر نیز باعث می شوند که احساس کنیم، فضا بزرگتر از انچه هست به نظر می رسد.

 

 1. شیکتر لباس بپوشید.

شما ممکن است نخواهید به آن گوش کنید، اما حوله و روتختی شما ممکن است به اندازه ظاهر خود شما روی خریدار بالقوه خانه، تاثیر نگذارد. لباس شما منعکس کننده سلیقه شخصی شما است و شما می خواهید درست همان احساساتی که در منزلتان دارید را به مشتریان بدهید. برای حمام، چندین ست دستشویی جدید را با رنگ های خنک و شیک خریداری کنید تا احساس خنثی داشته باشید. ملحفه ی اتاق خواب نیز باید تمیز به نظر برسد، به آنها نیز رنگهای خنثی بدهید. استفاده از طرح های رنگی خنثی، به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که خریداران را با سلیقه رنگ دلخواه و  مورد نظر خود منصرف نکنید.

 

 1. لامپ های روشنایی را تغییر دهید

مقدار مناسب نورپردازی واقعا می تواند در ظاهر فضا تاثیر زیادی داشته باشد. تمایل به نور طبیعی یکی از ساده ترین راه هایی است که باعث میشود فضا بزرگتر از  آنچه واقعا هست، به نظر برسد. با این حال، در غیاب نور طبیعی فراوان، ممکن است بخواهید روی وسایل روشنایی سرمایه گذاری کنید که هر دو به طراحی زیبایی فضا افزوده و محیط اطراف خود را نیز روشنتر می کنند. عمارت الکتریکی یکی از علاقه مندی های شخصی من به ارائه وسایل شیک و لوازم برقی روشنایی ساخته شده آمریکایی است.

 

 1. از مبلمان برای مشخص کردن فضاها استفاده کنید

مبلمان به تقسیم بندی فضا کمک می کند، یک اتاق نشیمن بدون مبل مانند یک اتاق نشیمن احساس نمی شود. یک اتاق خواب بدون تختخواب مانند یک اتاق خواب نیست. این فهرست بسیار بلند بالا است، اما اصلی ترین موردی که در اینجا باید رعایت شود این است که اطمینان حاصل کنید که مبلمان شما با فضای مورد نظر مطابقت دارد. این که خریداران بالقوه  ببینند، شما واقعا از هر اتاق و مکانی در   آپارتمان فروشی خود به خوبی استفاده می کنید، به انها کمک می کند. اگر اتاق هایی دارید که احساس می کنید کمی آنها را دست کم گرفته اید، و اسباب و اثاثیه­ای داخل آن نیست که فضای آن را  پر جنب و جوش کند،  کارگزار شما این توصیه می کند که تعدادی مبلمان از نمایشگاه بخرید تا به هدفتان برسید.

من فرصتی داشتم تا با اریکا کابرل، طراح داخلی حرفه ای و بنیانگذار اهداف عمده صحبت کنم، که ایشان می گفت:

“خرید، ۷۵ درصد عاطفی است و خریداران باید با یک فضای ارتباط برقرار کنند، بنابراین استقرار موقت می تواند همه چیز را بسیار بیشتر و بهتر از آنجه که هست نمایش دهد. استفاده از هنر، فرش، پارچه، رنگ و اشیاء منحصر به فرد برای خریداران یک تجربه جالب را طراحی میکند. ”

به طور خلاصه، صرفا نباید فقط یکی از نکات استقرار موقت را در یک روز خاص به کار برد. بلکه باید ترکیبی از آنها را به منظور ایجاد یک تجربه کامل از آپارتمان فروشی برای  کسی که مایل به خرید آن است، به کار برد.

اکنون که شما این راهنمایی های رسمی را آموخته اید، شما به میزان قابل توجهی بیشتر آماده هستید که اموالتان را فرماندهی کنید. هنوز آماده آپارتمان فروشی نیست؟ خوب هم شما می توانید این نکات را برای تغییر سبک آپارتمان فروشی خود استفاده کنید و از ظاهر و احساس جدید لذت ببرید.

 

آپارتمان فروشی ؟ راهنمایی برای فروش سریع تر و با بهترین قیمت

آپارتمان فروشی یک خانه متعلق به خود و خرید خانه چیزی است که به طور کلی یک بار در طول زندگی  هر شخص اتفاق می افتد. همه فروشندگان می خواهند اموال خود را در کمترین زمان ممکن به آپارتمان فروشی برسانند و بهترین قیمت را بدست آورند، برنامه ریزی دقیق و انجام کار حرفه ای می تواند به فروشندگان کمک کند تا خانه خود را برای بهترین قیمت آماده کنند، بدین منظور موارد زیر باید مورد توجه قرار گیرد:

افزایش تقاضای بازدید از خانه شما:

برای شروع، خانه خود را از بیرون بررسی کنید و از خودتان بپرسید آیا کسی از خانه شما استقبال می کند؟ می توانید شماره خانه خود را بخوانید؟ آیا خانه شما نیاز به رنگ دارد؟ آیا در حیاط جلویی تان ، بوته های در حال رشد دارید؟ آیا شما قبلا چراغ روشنایی شکسته خود را مشاهده نکرده اید؟

خوب این درک کاملی است، به این دلیل که می خواهید از خانه خود بیرون بیایید، پس نمی خواهید هزینه زیادی را صرف تعمیر کنید. اما تصور اول، آخرین تصور است، بنابراین بسیار مهم است که ورودی حیاط خانه را به گونه ای بسازید که بسیار زیبا به نظر برسد. ورودی نقطه کانونی خانه است، حیاط جلویی خود را پاکسازی کنید و با برداشتن بوته ها، گیاهان سرسبز و شاخه های برافروخته، راهی را ایجاد کنید. ورودی را با گلدان های گل رنگی رنگی تزئین کنید، رنگ زرد انرژی مثبت را در اطراف خود جذب می کند و موجب جذب احساسات می شود. اگر در بیرون از منزل، صندوق پستی، وسایل روشنایی و قفل درب در وضعیت بدی است آنها را تعمیر یا حذف کنید. درب ورودی خود را رنگ کنید یا درب چوب سفارشی را نصب کنید.

قیمت خانه شما درست است:

بسیار مهم است که از قبل قیمت واقعی خانه خود را بررسی کنید. با یک ارزیاب املاک و مستغلات مشورت کنید، با استفاده از تجربه او خانه خود را با دیگران مقایسه کنید، ببینید چه مقدار از درآمد خود را می توانید  صرف هزینه های ساختمان کنید. این دانش به شما در تعیین قیمت بازار برای خانه کمک می کند. که هزینه ای نیز باید به کارگزار املاک و مستغلات بپردازید، زیرا کارگذار به اطلاعات زیادی در مورد روند آپارتمان فروشی اخیر در منطقه شما و خریداران علاقه مند دسترسی دارد. شما همچنین می توانید به پورتال های املاک و مستغلات بپیوندید و خصوصیات و امکانات رفاهی مشابه را در همان محل با ملک خود مقایسه کنید. این فرآیند به شما در تعیین قیمت هر فوت مربع کمک خواهد کرد و سپس می توانید به صورت واقع بینانه اموال خود را قیمت گذاری کنید.  برای قیمت گذاری خانه خود، قیمتی بالاتر از سقف واقع بینانه و عجیب و غریب تعیین نکنید، خریدار را احمق در نظر نگیرید، شما باید قیمت را به صورت دقیق تنظیم کنید. در حالی که قیمت مناسب به شما کمک می کند که اموال خود را سریعتر به فروش برسانید، یک خریدار واقعی پیدا کنید که درگیری های زیادی نداشته باشید.

بدون دیدگاه

جستجو در بلاگ

دسته بندی موضوعی